O nás

Vitejte na našom e-shope!

Chceme Vás srdečne privítať a poďakovať Vám za záujem o naše produkty. Je nám cťou, že nám dávate príležitosť poskytnúť Vám kvalitné doplnky stravy  podporiť Vaše zdravie, pohodu a spokojnosť.

Sme špecializovanou firmou zamerenou na predaj doplnkov stravy vo forme kapsúl a gumových medvedíkov. Produkty sú starostlivo vybrané a navrhnuté s dôrazom na kvalitu a vysokú vstrebateľnosť v organizme. Bez ohľadu na to, či sa jedná o prírodné alebo chemické formy, naším cieľom je poskytovať Vám účinné a kvalitné doplnky stravy s ohľadom na Vaše individuálne potreby. V našej ponuke nájdete aj doplnky stravy, ktoré sú vhodné pre vegánov, spĺňajú halal štandardy alebo sú dostupné v BIO kvalite.

Našou snahou je, aby naše doplnky stravy boli finančne dostupné pre každého. Veríme, že zdravie by nemal byť luxus, a preto sa snažíme udržať naše ceny na priaznivej úrovni. Sledujeme trh a pracujeme s našimi dodávateľmi, aby sme mohli ponúknuť konkurencieschopné ceny bez kompromisou v kvalite.

Pri vytváraní zloženia našich produktov spolupracujeme s českým a zahraničným výrobcom, čo nám umožňuje starostlivo vyberať, upravovať a formovať naše doplnky stravy podľa našich předstáv a požiadaviek. Táto spolupráca nám umožňuje využívať odborné znalosti a technologické postupy, ktoré títo výrobcovia ponúkajú. Vďaka nim môžeme optimalizovať zloženie našich doplnkov stravy a zaistiť, že spĺňajú najvyššie štandardy kvality a účinnosti.

Súčasťou tímu našej spoločnosti je aj kvalifikovaná diplomovaná farmaceutická asistentka, ktorej prítomnosť zaisťuje, že naše služby sú spoľahlivé a podložené odbornými znalosťami a vedomosťami. Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili dobre informovaní a prostrednictvom nášho e-shopu ste si mohli vybrať správne doplnky stravy vhodné práve pre Vás. Pre lepšiu orientáciu sme pre Vás pripravili jednotlivé sekcie doplnkov stravy a taktiež zvýhodnené balíčky obsahujúce kombináciu rôznych druhov doplnkov stravy, ktoré môžete užívať súčasne.

Sme ľudia, ktorí sami aktívne využívajú doplnky stravy a chápeme dôležitosť kvality a účinnosti týchto produktov vo svojom vlastnom živote.

Vaša spokojenosť a dôvera sú pre nás najvyššou prioritou. Tešíme sa na to, že Vás budeme môcť podporiť na Vašej ceste k zdraviu, pohode a spokojnosti.

Vítame akúkoľvek Vašu spätnú väzbu. Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o svoje dojmy, námety a prípadné pripomienky ohľadom našich produktov alebo služieb. Vaše názory nám pomáhajú neustále sa zlepšovať a prispôsobovať sa Vašim potrebám. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom emailu a my sa postaráme o to, aby sme na Vaše otázky a spätnú väzbu odpovedali čo najrýchlejšie a čo najkomplexnejšie. Vaše spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sa tešíme na Vaše nápady a podnety, ktoré nám pomôžu vytvárať ešte lepší zákaznícky zážitok a servis.

Prajeme Vám radostné dni plné energie a zdravia,

Tím MyBears 🐻