Gumové medvedíky Krásna a zdravá pleť 30+

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Novinka VEGAN
15,75 €
Skladem
ks

Vďaka unikátnej kombinácii extraktu z borovej kôry, extraktu z hroznových jadier, koenzýmu Q10 a vitamínu C, D3 a kyseliny pantoténovej v našom doplnku stravy poskytnete Vašej koži komplexnú podporu od 30. rokov veku. Tieto prírodné zložky pomáhajú chrániť kožu pred voľnými radikálmi, podporujú jej elasticitu a prispievajú k zachovaniu mladistvého vzhľadu. viac

Gumové medvedíky Krásna a zdravá pleť 30+ s príchuťou lesnej zmesi


MyBears Krásna a zdravá pleť 30+ je vegánsky doplnok stravy vo forme lahodných gumových medvedíkov, ktorý Vám zaručene poskytne účinnú starostlivosť o Vašu pleť od 30. roku života.

Extrakt z borovej kôry 30:1 predstavuje jedinečnú zmes biologicky aktívnych fytochemikálií. Obsahuje rôzne látky, ktoré sú známe pre svoje potenciálne zdravotné prínosy. Môžeme tu spomenúť proanthokyanidy, zaradené medzi flavonoidy, ktoré vynikajú silnými antioxidačnými účinkami a prispievajú k ochrane buniek pred poškodením vyvolaným oxidačným stresom a voľnými radikálmi. Voľné radikály sú reaktívne molekuly kyslíka, ktoré môžu spôsobiť poškodenie buniek a tkanív a prispievať tým k procesu starnutia a podieľajú sa na rozvinutí rôznych ochorení. Všetky bunky, ktoré pri svojich procesoch využívajú kyslík, sú ohrozené týmito voľnými radikálmi. Je nevyhnutné, aby bola nastolená správna rovnováha medzi tvorbou a neutralizáciou voľných radikálov, čo je dôležité pre zachovanie zdravej bunkovej integrity a prevenciou potencionálneho poškodenia tkanív. Extrakt z borovej kôry zlepšuje mikrocirkuláciu tým, že pomáha zvyšovať priepustnosť kapilár. Zlepšenie mikrocirkulácie a podpora krvného obehu zefektívňuje dodanie živín a kyslíka do buniek kože. Zdravý krvný obeh je zásadný pre účinnú výživu buniek a pomáha chrániť steny ciev.

Extrakt z hroznových jadier 20:1 funguje ako silný antioxidant. Môže mať pozitívny vplyv na obehový a kardiovaskulárny systém a pomáhať k zachovaniu kvality a elasticity kože.

Koenzým Q10 je pomocníkom v boji proti známkam starnutia. Pôsobí ako účinný antioxidant a napomáha chrániť bunky pred voľnými radikálmi. Je kľúčový pri procese tvorby energie v bunkách, jeho doplnenie tak môže podporiť zvýšenie energie a znížiť pocit únavy, slabosti, vyčerpania. Pôsobí preventívne na kardiovaskulárny systém, podporuje správnu funkciu srdca, zdravý krvný obeh a môže prispieť k regulácii vysokého krvného tlaku. Ďalej má priaznivý vplyv na dýchací systém, navyše pomáha zastavovať krvácanie ďasien, podporuje ich hojenie a regeneráciu.


Vitamín C je silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a podporuje tvorbu kolagénu, kľúčové bielkoviny pre pevnosť a pružnosť pokožky. Vďaka pravidelnému príjmu vitamínu C môžete dosiahnuť svieži a mladistvý vzhľad Vašej pokožky.

Kyselina pantothenová (vitamín B5) je veľmi dôležitý k udržanie zdravej pokožky, vlasov a nechtov.

Selén je minerál, ktorý pôsobí ako antioxidant a taktiež podporuje zdravie vlasov a nechtov.

Pre čo najlepšie výsledky Vám odporúčame dodržiavať dostatočný pitný režim, konzumovať zdravú a vyváženú stravu, chrániť svoju kožu pred nadmerným slnečným žiarením, vybrať vhodné produkty pre starostlivosť o pleť, vyhnúť sa fajčeniu a konzumácii alkoholu.

Chráňte svoje zdravie s MyBears!

Upozornenie:
V prípade, že trpíte akýmkoľvek ochorením či užívate lieky na riedenie krvi či vysoký krvný tlak, je nevyhnutné konzultovať užívanie tohto doplnku stravy s lekárom.


Vitamín C
Prispieva k:

 • tvorbe kolagénu ovplyvňujúce funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky
 • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • zvyšovaniu vstrebávanie železa

Selén
Prispieva k:

 • udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov
 • normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

Kyselina pantothenová
Prispieva k:

 • normálnej mentálnej činnosti
 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania

Vitamín D3
Prispieva k:

 • normálnej hladine vápnika v krvi
 • udržaniu normálneho stavu kostí, zubov a svalov
 • normálnej funkcii imunitného systému

Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1-2 gumové medvedíky
Užívanie: Užívajte denne 1-2 gumové medvedíky.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Forma: Gumový medvedík
Zaradenie: Vegan
Vyrobené: pre MyBears vo Veľkej Británii

Gumové medvedíky pre podporu krásnej a zdravej pleti 30+ s príchuťou lesnej zmesi


Zloženie: glukózový sirup, cukor, voda, sladidlo (erythritol), vitamín C (kyselina L-askarbová), želírujúce látky (pektín), koncentrát šťávy z čiernych ríbezlí, extrakt z hroznových jadier 20:1, extrakt z borovej kôry 30:1, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrónan sodný), selénové kvasnice, koenzým Q10, slnečnicový olej, prírodná aróma lesných plodov, vitamín B5 (pantothenát vápenatý), anthokyany, vitamín D3 (cholekalciferol)

Zložka 1 gumový medvedík
2 gumové medvedíky
Extrakt z borovej kôry 30:1
750 mg *
1 500 mg *
Extrakt z hroznových jadier 20:1
650 mg * 1 300 mg *
Vitamín C
40 mg (50 % RHP) 80 mg (50 % RHP)
Koenzým Q10
5 mg * 10 mg *
Vitamín B5 3 mg (50 % RHP) 6 mg (100 % RHP)
Selén
27,5 μg (50 % RHP)
55 μg (100 % RHP)
Vitamín D3
5 μg (100 % RHP) 10 μg (200 % RHP)

RHP - referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanovená
Balenie obsahuje: 30-60 dávok
Hmotnosť obsahu: 150 g