Gumové medvedíky Kvalitný spánok

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(9)Počet hviezdičiek je 5 z 5
VEGAN / HALAL BEZ CUKRU
19,45 €
Skladem
ks

Zabudnite na večery, kedy zúfalo hľadíte na hodiny a spánok je v nedohľadne. S našimi vegánskymi gumovými medvedíkmi bez cukru, plnými výťažkov z griffónie, medovky, harmančeka, zinku a vitamínu B6, budete radi a ľahko zaspávať. Užite si pokojné a pohodlné noci a až sa ráno prebudíte, nebudete uviaznutí v rozochvelej nočnej more hodinových ručičiek. Víťazstvo nad nespavosťou nikdy nebolo také sladké! viac

Gumové medvedíky na podporu kvalitného spánku s príchuťou lesnej zmesi


MyBears Kvalitní spánok je účinný vegánsky doplnok stravy, ktorý je navrhnutý tak, aby pomohol zlepšiť spánok a prispel k celkovému duševnému a fyzickému zdraviu. Tento produkt vo forme gumových medvedíkov bez cukru je vyrobený s cieľom poskytnúť používateľom účinnú kombinácii látok, ktoré podporujú pokojný a regenerujúci spánok.

Jednou z hlavných zložiek je Griffonia extrakt 25:1. Táto rastlina je bohatá na prírodnú aminokyselinu L-tryptofán, ktorá je prekurzorom neurotransmiteru serotonínu. Serotonín je známy ako "hormón šťastia" a má kľúčovú úlohu v regulácii nálady a spánku. Prítomnosť L-tryptofánu v doplnku stravy môže pomôcť uvoľniť napätie, znížiť úzkosť a uľahčiť zaspávanie, čo zlepšuje celkovú kvalitu spánku.

Ďalšou dôležitou zložkou je zinok. Zinok je minerál, ktorý zohrává kľúčovú úlohu v mnohých biochemických procesoch v tele. Má vplyv na veľa enzymatických reakcií, vrátane tých, ktoré sú spojené s tvorbou neurotransmiterov a reguláciou spánku. Nedostatek zinku môže viesť k poruchám spánku a nespavosti, preto je jeho prítomnosť v tomto doplnku stravy dôležitá na podporu kvalitného spánku.

Medovka extrakt 10:1 je ďalšou kľúčovou zložkou, ktorá má upokojujúce účinky na nervový systém. Medovka je známa pre svoje relaxačné vlastnosti a môže pomôcť znížiť úzkosť a podporiť pokojný spánok. Prítomnosť medovky v doplnku stravy môže pomôcť uvoľniť napätie a stres, čo prispieva k relaxácii a lepšiemu zaspávaniu.

Harmanček extrakt 5:1 je tradične používaný bylinný prostriedok na podporu pokojného spánku. Obsahuje látky nazývané flavonoidy, ktoré majú upokojujúce účinky na nervový systém. Prítomnosť harmančeka v tomto doplnku stravy môže pomôcť uvoľniť napätie, zmierniť nervozitu a prispieť k pocitu relaxácie a pohody.

Vitamín B6 je ďalšou dôležitou zložkou, ktorá hrá kľúčovú úlohu v regulácii spánkových cyklov. Tento vitamín je nevyhnutný na tvorbu neurotransmiterov, vrátane serotonínu, a má vplyv na reguláciu nálady a spánku. Prítomnosť vitamínu B6 v tomto doplnku stravy môže pomôcť zlepšiť spánok a znížiť časté prebúdzanie počas noci.

Pravidelné užívanie MyBears Kvalitní spánok môže mať pozitívny vplyv na celkovú kvalitu spánku a zlepšiť duševné a fyzické zdravie. Tento vegánsky doplnok stravy je vyrobený z kvalitných a starostlivo vybraných surovín, ktoré sú šetrné k telu a poskytujú maximálnu účinnosť. Vďaka svojej praktickej forme gumových medvedíkov je jeho konzumácie jednoduchá a príjemná.

Investujte do svojho zdravia a získavajte pokojný a regenerujúci spánok s MyBears Kvalitní spánok. Tento doplnok stravy pomôže dosiahnuť rovnováhu a pohodu v živote, či už čelíte výzvam každodenného stresu alebo sa snažíte zlepšiť svoj spánok.


Griffonia extrakt 25:1
Prispieva k:

 • normálnej činnosti nervovej sústavy (aktivita mozgu)

Zinok
Prispieva k:

 • normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • procesu delenia buniek

Medovka extrakt 10:1
prírodný antioxidant
Prispieva k:

 • relaxácii, kognitívnemu a duševnému zdraviu
 • zaspávaniu

Harmanček extrakt 5:1
prírodný antioxidant
Prispieva k:

 • relaxácii, kognitívnemu a duševnému zdraviu
 • normálnej funkcii dýchacieho systému
 • uvoľneniu dýchacích ciest

Vitamín B6
Prispieva k:

 • normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy
 • normálnému energetickému metabolizmu

 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • regulácii hormonálnej aktivity
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1-2 kapsule
Užívanie: Užívajte denne 1-2 gumové medvedíky asi hodinu pred spaním.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Forma: Gumový medvedík
Zaradenie: Vegan, Halal, Bez cukru
Vyrobené: pre MyBears vo Veľkej Británii

Gumové medvedíky na podporu kvalitného spánku s príchuťou lesnej zmesi


Zloženie: sladidlo (maltitol, eryhtritol, sorbitol), glycerín, želírujúce látky (pektín), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrónan sodný), prírodná aróma lesných plodov, griffonia (Griffonia simplicifolia) extrakt 25:1, citrát zinočnatý, medovka (Melissa officinalis) extrakt 10:1, harmanček (Matricaria chamomilla) extrakt 5:1, leštiace látky (rastlinný olej, karnaubský vosk), anthokyany, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)

Zložka 1 gumový medvedík 2 gumové medvedíky
Griffonia extrakt 25:1 20 mg * 40 mg *
Zinok 5 mg (50 % RHP) 10 mg (100 % RHP)
Medovka extrakt 10:1 15 mg * 30 mg *
Harmanček extrakt 5:1 15 mg * 30 mg *
Vitamín B6 0,35 mg (25 % RHP) 0,70 mg (50 % RHP)

RHP - referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanovena
Balenie obsahuje: 30-60 dávok
Hmotnosť obsahu: 142,5 g