Gumové medvedíky Chudnutie & Trávenie & Detox

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(4)Počet hviezdičiek je 5 z 5
VEGAN / HALAL
15,75 €
Skladem
ks

Proces chudnutia, zlepšenie trávenia a detoxikácie nikdy nebol chutnejší! Naši gumoví medvedíci sú nielen skvelou voľbou na dosiahnutie týchto cieľov, ale tiež ponúkajú lahodný zážitok pre Vaše chuťové bunky. Tento jedinečný produkt je plný prírodných ingrediencií, vrátane jablčného octu, ktorý povzbudzuje metabolizmus a detoxikačné procesy, chrómu, ktorý môže stabilizovať hladinu cukru v krvi a vitamínu C, posilňujúceho Váš imunitný systém. Užite si synergiu zdravia a chuti v každom súste! viac

Jablkový ocot & Chróm & Vitamín C s jablčnou príchuťou


MyBears Chudnutie & Trávenie & Detox je doplnok stravy vo forme gumových medvedíkov, ktorý spája účinky jablčného octu, vitamínu C a chrómu na podporu zdravého chudnutia, správneho trávenia a detoxikácie tela. Tento inovatívny produkt je navrhnutý tak, aby poskytol používateľom všetky dôležité látky pre efektívne a bezpečné dosahnutie ich cieľov spojených s redukciou hmotnosti, zlepšením trávenia a detoxikáciou organizmu.

Hlavnou zložkou je jablčný ocot. Jablčný ocot je známy svojimi prospešnými účinkami na zdravie. Obsahuje mnoho živín a antioxidantov, ktoré pomáhajú udržiavať rovnováhu v tele a podporujú správne trávenie. Jablčný ocot je tiež efektívnym prostriedkom pre reguláciu hladiny cukru v krvi a podporuje metabolizmus, čo napomáha pri chudnutí.

Ďalšou dôležitou zložkou je vitamín C. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý chráni bunky tela pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Podporuje imunitný systém a zvyšuje odolnosť organizmu proti chorobám. Vitamín C je taktiež dôležitý pre tvorbu kolagénu, ktorý je kľúčový pre zdravú kožu, vlasy a nechty. Prítomnosť vitamínu C v tomto doplnku stravy zvyšuje jeho účinnosť a prospešnosť pre celkové zdravie.

Chróm je ďalšou dôležitou zložkou doplnku. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi, čo je dôležité pre stabilný energetický metabolizmus a podporuje pocit sýtosti. Pomáha tiež udržať kontrolu nad chuťami na sladké a podporuje správnu činnosť inzulínu, čo je kľúčové pre proces spaľovania tukov.

Táto synergická kombinácia jablčného octu, vitamínu C a chrómu v našom doplnku pomáha používateľom dosiahnuť ich ciele v oblasti chudnutia, trávenia a detoxikácie tela. Pomáhá stimulovať metabolizmus, zlepšuje trávenie, redukuje nadbytočnú hmotnosť a podporuje celkové zdravie.

Tento doplnok stravy je vyrobený z kvalitných a starostlivo vybraných surovín, ktoré sú šetrné k telu a poskytujú maximálnu účinnosť. Navyše, gumoví medvedíci sú skvelou alternatívou k tradičným tabletám a kapsulám, čo zaručuje jednoduchú a chutnú formu konzumácie.

Investujte do svojho zdravia s MyBears!


Chróm
Prispieva k:

  • normálnemu metabolizmu makroživín
  • udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi

Vitamín C
Prispieva k:

  • tvorbe kolagénu ovplyvňujúce funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky
  • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
  • normálnej funkcii imunitného systému
  • zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • zvyšovaniu vstrebávanie železa
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1 gumový medvedík
Užívanie: Užívajte denne 1 gumový medvedík.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Forma: Gumový medvedík
Zaradenie: Vegan, Halal
Vyrobené: pre MyBears vo Veľkej Británii

Jablčný ocot & Chróm & Vitamín C s jablčnou príchuťou


Zloženie: glukózový sirup, cukor, prášok z jablčného octu, voda, želírujúce látky (pektín), koncentrát jablčnej šťavy, koncentrát šťavy z granátového jablka, koncentrát šťavy z čiernych ríbezlí, regulátor kyslosti (citrónan sodný, kyselina citrónová), vitamín C (kyselina L-askorbová), koncentrát šťavy z mrkvy, prírodná jablčná aróma, leštiace látky (rastlinný olej, karnaubský vosk), koncentrát šťavy z čiernej mrkvy, pikolinát chromitý

Zložka 1 gumový medvedík
Jablčný ocot 500 mg *
Vitamín C 20 mg (25 % RHP)
Chróm 6 μg (15 % RHP)

RHP - referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanovena
Balenie obsahuje: 60 dávok
Hmotnosť obsahu: 256,5 g