Gumové medvedíky Nakopávač

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(8)Počet hviezdičiek je 5 z 5
-5%
Štandardná cena 15,75 €. Ušetríte 5% (0,80 €) 14,95 €
Skladem
ks

Získajte potrebný príliv energie nielen pri športe, ale kdekoľvek, kde potrebujete zvýšiť výkon a znížiť únavu – napríklad pri šoférovaní, peších túrach a podobne. Naši gumoví medvedíci obsahujú L-citrulín, taurín, extrakt zo zeleného čaju, vitamín B3 a B6. Táto jedinečná kombinácia Vám dodá energiu, ktorú potrebujete na plné nasadenie počas výziev života, či už sú fyzické alebo psychické. viac

Nakopávač v podobe gumových medvedíkov na nabudenie pred výkonom s príchuťou čučoriedky


MyBears Nakopávač predstavuje vynikajúci doplnok stravy, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytol výraznú podporu v oblasti energie a výkonu. Jeho unikátne zloženie kombinuje synergické účinky L-citrulínu, taurínu, extraktu zo zeleného čaju 5:1, kofeínu, niacínu a vitamínu B6, čím vytvára skvelý elixír pre posilnenie fyzického stavu a efektívne dodanie kľúčových živín do svalov.

Hlavnou kľúčovou zložkou nakopávača je L-citrulín, čo je aminokyselina známá svojimi pozitívnymi účinkami na cievny systém a prekrvenie. L-citrulín podporuje produkciu oxidu dusnatého, ktorý zlepšuje rozšírenie ciev a zlepšuje prietok krvi do svalov. To vedie k lepšiemu prísunu kyslíka a živín do Vašich svalov, čo umožňuje dlhšie a výkonnejšie tréningy.

Ďalšou dôležitou zložkou je taurín, ktorý je známy svojimi energetickými vlastnosťami. Taurín podporuje zvýšenú produkciu adenozín trifosfátu (ATP) - hlavného zdroja energie pre bunky. Vďaka tomu sa budete cítiť povzbudení a plní energie aj počas náročných fyzických aktivít.

Extrakt zo zeleného čaju 5:1 je bohatý na polyfenoly a katechíny, ktoré sú silnými antioxidantmi. Tieto látky pomáhajú ochraňovať bunky pred poškodením voľnými radikálmi, čo môže byť užitočné najmä pri zvýšenej fyzickej záťaži. Zelený čaj navýše obsahuje kofeín, ktorý prispieva k lepšej koncentrácii a ostražitosti.

Niacín a vitamín B6 sú dôležité pre energetický metabolizmus. Niacín podporuje premenu potravy na energiu, zatiaľ čo vitamín B6 je kľúčový pre rozklad glykogénu - zásobného zdroja energie v svalových bunkách.

Vďaka tomuto komplexnému zloženiu môžete s naším Nakopávačom zažíť zvýšenú energiu, lepší fyzický výkon a celkové povzbudenie.

Nezabudnite, že doplnok stravy by nemal byť náhradou za vyváženú stravu, ale môže byť skvelým doplnkom pre aktívny a zdravie životný štýl. Vyrazte s MyBears Nakopávačom na svoju cestu za lepšou kondíciou, energiou a výkonom a začnite dosahovať svoje fyzické ciele ešte dnes!


Extrakt zo zeleného čaju 5:1
Prispieva k:

 • metabolizmu lipidov
 • podpore koncentrácie pri učení
 • normálnej činnosti srdca
 • pružnosti ciev

Kofeín
pomáha:

 • zvýšiť čulosť / bystrosť / obratnosť
 • zlepšiť sústredenie

 • zvýšiť vytrvalostný výkon

Niacín
Prispieva k:

 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania

Vitamín B6
Prispieva k:

 • normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy
 • normálnemu energetickému metabolizmu

 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1-3 gumové medvedíky asi 30 minút pred fyzickou aktivitou
Užívanie: Užívajte denne 1-3 gumové medvedíky.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Forma: Gumový medvedík
Vyrobené: pre MyBears vo Veľkej Británii

Nakopávač v podobe gumových medvedíkov na nabudenie pred výkonom s príchuťou čučoriedky


Zloženie: glukózový sirup, cukor, želatína, voda, L-citrulín, taurín, sladidlo (sorbitol, steviol-glykozidy), regulátory kyslosti (kyselina citrónová), želírujúce látky (agar), extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis) 5:1, prírodná čučoriedková aróma, anthokyany, vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)

Zložení 1 gumový medvedík 2 gumové medvedíky 3 gumové medvedíky
L-Citrulín 200 mg * 400 mg * 600 mg *
Taurín 100 mg * 200 mg * 300 mg *
Extrakt zeleného čaju 5:1 20 mg * 40 mg * 60 mg *
z toho kofeín 5 mg * 10 mg * 15 mg *
Niacín 0,75 mg (5 % RHP) 1,5 mg (10 % RHP) 2,25 mg (15 % RHP)
Vitamín B6 0,35 mg (25 % RHP) 0,7 mg (50 % RHP) 1,05 mg (75 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanovena
Balenie obsahuje: 20-60 dávok
Hmotnosť obsahu: 228 g