Gumové medvedíky Pohodička & Relax

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
VEGAN / HALAL
15,75 €
Skladem
ks

Nadýchnite sa pokoja a pohody s našimi vegánskymi gumovými medvedíkmi pre relaxáciu. S medovkovým a harmančekovým extraktom v kombinácii s vitamínom B6 a E Vám poskytnú príjemný moment odpočinku. Užite si harmonický deň plný uvoľnenia a prírodnej pohody. viac

Gumové medvedíky na pohodičku a relax s príchuťou čierne ríbezle / lesná zmes


MyBears Pohodička & Relax je vegánsky doplnok stravy vo forme lahodných gumových medvedíkov, ktoré pomôžu dosiahnuť pocit pokoja, pohody a relaxácie. Tento doplnok je navrhnutý tak, aby poskytoval komplexnú podporu duševnému a kognitívnemu zdraviu.

Hlavnou zložkou tohto doplnku je medovka, čo je bylina známa pre svoje upokojujúce účinky na nervový systém. Medovka je tradične používaná na znižovanie úzkosti, podporu spánku a uvoľnenie. Pomáhá upokojiť myseľ a znížiť stres, čo prispieva k celkovému pocitu pohody a harmónie.

Ďalšou dôležitou zložkou je vitamín E, ktorý je známy svojimi antioxidačnými vlastnosťami. Antioxidanty bojujú proti voľným radikálom, ktoré môžu poškodzovať bunky a prispievať k starnutiu a rozvoju rôznych chorôb. Vitamín E tiež podporuje zdravie kože a pomáhá udržovať jej pružnosť a vlhkosť.

Harmanček je ďalšou dôležitou zložkou, ktorá má upokojujúce účinky na telo a myseľ. Extrakt z harmančeka má protizápalové vlastnosti a môže pomôcť zmierniť bolesť a nepohodlie v tele. Tiež podporuje trávenie a môže pomôcť uvoľniť svaly.

Vitamín B6 je esenciálny vitamín, ktorý zohrává kľúčovú úlohu ve veľa biochemických procesoch v tele, vrátane fungovania nervového systému. Pomáhá premeniť potravu na energiu a podporuje tvorbu neurotransmiterov, ktoré sú dôležité pre normálnu funkciu mozgu a duševné zdravie.

Vďaka kombinácii týchto účinných látok MyBears Pohodička & Relax ponúka unikátnu podporu pre duševné a kognitívne zdravie. Gumové medvedíky sú nielen chutné, ale aj ľahko stráviteľné a vhodné pre vegánov.

Prírodný a bezpečný spôsob, ako si dopriať chvíľky pokoja a relaxácie, je s naším doplnkom. Uvoľnite sa a dajte svojmu telu a mysli oddýchnuť od denného zhonu a stresu. S touto vynikajúcou kombináciou zložek môžete ľahko dosiahnuť pocit pohody a harmónie, ktorý oceníte v každodennom živote. Buďte zdraví a spokojní s MyBears!


Medovka extrakt
prírodný antioxidant
Prispieva k:

  • relaxácii, kognitívnemu a duševnému zdraviu

Vitamín E
Prispieva k:

  • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

Harmanček extrakt
prírodný antioxidant
Prispieva k:

  • relaxácii, kognitívnemu a duševnému zdraviu
  • normálnej funkcii dýchacieho systému
  • uvoľneniu dýchacích ciest

Vitamín B6
Prispieva k:

  • normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy
  • normálnemu energetickému metabolizmu
  • normálnej funkcii imunitného systému
  • zníženiu miery únavy a vyčerpania
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1-2 gumové medvedíky
Užívanie: Užívajte denne 1-2 gumové medvedíky.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Forma: Gumový medvedík
Zaradenie: Vegan, Halal
Vyrobené: pre MyBears vo Veľkej Británii

Gumové medvedíky na pohodičku a relax s príchuťou čierne ríbezle / lesná zmes


Zloženie: glukózový sirup, cukor voda, prášok zo šťavy z čiernych ríbezlí, želírujúce látky (pektín), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrónan sodný, kyselina jablčná), medovka (Melissa officinalis) extrakt, L-theanín, vitamín E (D-alfa-tokoferyl acetát), prírodná aróma lesných plodov, anthokyany, harmanček (Matricaria chamomilla) extrakt, leštiace látky (rastlinný olej, karnaubský vosk), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), sladidlo (steviol-glykozidy)

Zložka 1 gumový medvedík 2 gumové medvedíky
Medovka extrakt 22,5 mg * 45 mg *
L-Theanín 15 mg * 30 mg *
Vitamín E 6 mg (50 % RHP) 12 mg (100 % RHP)
Harmanček extrakt 5 mg * 10 mg *
Vitamín B6 0,7 mg (50 % RHP) 1,4 mg (100 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanovena
Balenie obsahuje: 30-60 dávok
Hmotnosť obsahu: 171 g