Gumové medvedíky Silná imunita

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(10)Počet hviezdičiek je 5 z 5
VEGAN / HALAL
15,75 €
Skladem
ks

Zlepšite svoju imunitu s našimi vegánskymi gumovými medvedíkmi. Obsahujú kľúčové vitamíny a látky na podporu obranyschopnosti organizmu. Buďte zdraví a plní energie! viac

Gumové medvedíky pre silnú imunitu s príchuťou maliny


MyBears Silná imunita je skvelým vegánskym doplnkom stravy, ktorý bol navrhnutý pre posilnenie a podporu imunitného systému. Sú to chutní gumoví medvedíci s vyváženým zložením, ktoré obsahuje kombináciu účinných látok, známych pre svoj pozitívny vplyv na imunitný systém - vitamín C, zinok, selén a vitamín B6.

Vitamín C je jedným z najdôležitejších vitamínov pre imunitný systém. Pôsobí ako silný antioxidant, chráni bunky pred oxidatívnym stresom a podporuje tvorbu bielych krviniek, ktoré sú kľúčové pre obranyschopnosť tela. Zinok je ďalší kľúčový minerál pre imunitný systém. Podporuje tvorbu protilátok a je nevyhnutný pre správnu funkciu bielych krviniek. Tiež zinok pomáha udržiavať zdravú sliznicu, čo je prvá línia obrany proti infekciam.

Selén je ďalším dôležitým minerálom, ktorý podporuje imunitný systém. Má silné antioxidačné vlastnosti a pomáha pri tvorbe špecifických protilátok. Selén je tiež dôležitý pre správnu funkciu štítnej žľazy, ktorá ovplyvňuje imunitný systém a celkovú obranyschopnosť organizmu.

Vitamín B6 je ďalší kľúčový vitamín pre imunitný systém. Podporuje tvorbu protilátok a zlepšuje funkciu imunitných buniek. Tento vitamín má tiež vplyv na produkciu neurotransmiterov, ktoré ovplyvňujú imunitnú odpoveď a reakciu na stres.

Vďaka vzájomnému pôsobeniu týchto účinných látok sa doplnok Silná imunita stáva skvelým prostriedkom k udržanie imunitného systému v optimálnom stave. Pravidelné užívanie týchto gumových medvedíkov môže posilniť obranyschopnosť voči rôznym chorobám a pomôcť zostať zdraví a plní energie.

MyBears Silná imunita je vyrobený z kvalitných a bezpečných surovín, a je vhodný aj pre vegánov. Gumové medvedíky sú lahodné a ľahko sa užívajú. Stačí každý deň zjesť až dvoch gumových medvedíkov a môžete si byť istí, že poskytujete svojmu telu optimálnu podporu pre udržanie silnej a odolnej imunity. Získajte silnú imunitu s MyBears!


Vitamín C
Prispieva k:

 • tvorbe kolagénu ovplyvňujúce funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky
 • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • zvyšovaniu vstrebávanie železa

Zinok
Prispieva k:

 • normálnemu metabolismu sacharidov a makroživín
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • normálnym rozpoznávacím funkciám
 • normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

Selén
Prispieva k:

 • udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov
 • normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • činnosti štítnej žľázy

Vitamín B6
Prispieva k:

 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • normálnej činnosti nervovej sústavy
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • normálnej psychickej činnosti
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1-2 gumové medvedíky
Užívanie: Užívajte denne 1-2 gumové medvedíky.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Forma: Gumový medvedík
Zaradenie: Vegan, Halal
Vyrobené: pre MyBears vo Veľkej Británii

Gumové medvedíky pre silnú imunitu s príchuťou maliny


Zloženie: glukózový sirup, cukor, voda, vitamín C (kyselina L-askorbová), koncentrát jablčnej šťavy, želírujúce látky (pekíin), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, citrónan sodný), prírodná malinová aróma, citrát zinočnatý, selénové kvasnice, koncentrát šťavy z čiernej mrkvy, leštiace látky (kokosový a repkový olej, karnaubský vosk), sekvestranty (hexametafosforečnan sodný), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)

Zložka1 gumový medvedík2 gumové medvedíky
Vitamín C80 mg (100 % RHP)160 mg (200 % RHP)
Zinok2 mg (20 % RHP)4 mg (40 % RHP)
Selén11 μg (20 % RHP)22 μg (40 % RHP)
Vitamín B60,3 mg (21 % RHP)0,6 mg (42 % RHP)

RHP - referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 30-60 dávok
Hmotnosť obsahu: 171 g