Gumové medvedíky Silná pamäť

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(4)Počet hviezdičiek je 5 z 5
VEGAN
14,50 €
Skladem
ks

Podporte svoju pamäť a duševnú výkonnosť s našimi vegánskymi gumovými medvedíkmi obsahujúcimi ginkgo bilobu, cholín a jód. Táto synergická kombinácia prírodných ingrediencií, spolu s vitamínom C, vitamínom B5 a B9, Vám pomôže zlepšiť kognitívne funkcie a udržiavať silnú pamäť. viac

Gumové medvedíky na podporu silnej pamäte s príchuťou pomaranča


MyBears Silná pamäť je inovatívny vegánsky doplnok stravy navrhnutý špeciálne pre podporu a posilnenie pamäte, učenia a celkovej kognitívnej výkonnosti. Tento produkt obsahuje unikátnu kombináciu kľúčových látok, ktoré synergicky spolupracujú, aby pomohli dosiahnuť lepší duševný výkon a zlepšenie funkcie mozgu.

Jednou z hlavných zložiek je cholín, čo je esenciálna živina a stavebný kameň neurotransmiteru acetylcholínu. Acetylcholín zohráva kľúčovú úlohu v prenose nervových signálov v mozgu, a preto je zásadný pre pamäťové procesy, učenie a kognitívne funkcie. Cholín môže pomôcť zlepšiť schopnosť učiť sa nové veci, získať lepšiu koncentráciu a zvýšiť pozornosť.

Vitamín C, B5 a B9 (kyselina listová) sú ďaľšie dôležité zložky doplnku Silná pamäť. Tieto vitamíny sú nevyhnutné pre správnu funkciu mozgu a nervového systému. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý chráni mozgové bunky pred voľnými radikálmi a podporuje tvorbu neurotransmiterov. Vitamíny B5 a B9 sú kľúčové pre energetický metabolizmus a podporujú kognitívne funkcie, ako je koncentrácia a pozornosť.

Jód je ďaľšou dôležitou zložkou, ktorá zohrává kľúčovú úlohu v normálnej funkcii štítnej žľázy. Správná funkcia štítnej žľázy je dôležitá pre kognitívny výkon a pamäť. Nedostatok jódu môže viesť k zníženiu mentálnych schopností a pamäti. Vďaka prítomnosti jódu v doplnku Silná pamäť môžete posilniť funkciu štítnej žľázy a podpořiť svoju duševnú výkonnosť.

Extrakt z ginkgo biloby 45:1 je ďalším dôležitým prvkom. Ginkgo biloba je bylina, ktorá má dlhú históriu použitia na zlepšenie kognitívnych funkcií a pamäte. Extrakt z ginkgo biloby podporuje prietok krvi do mozgu a zlepšuje mikrocirkuláciu krvného obehu. To môže prispieť k lepšiemu fungovaniu mozgu, zvýšeniu pamäte a kognitívnych funkcií.

Celkovo je možné MyBears Silná pamäť charakterizovať ako vynikajúci a účinný doplnok stravy, ktorý môže pomôcť zlepšiť pamäť, učenie a duševný výkon. Táto synergická kombinácia látok je navrhnutá tak, aby pomohla dosiahnuť maximálny potenciál mozgu a podporila celkové duševné zdravie. S MyBears Silná pamäť sa môžete cítiť sebavedome, že robíte maximum pre svoju mentálnu pohodu a výkonnosť.


Cholín
Prispieva k:

 • normálnemu metabolizmu lipidov
 • udržaniu normálnej činnosti pečene

Cholín plní dôležitú úlohu ako prekurzor neurotransmiteru acetylcholínu, ktorý funguje ako prostredník pri prenose signálov medzi bunkami v mozgu. Je tiež kľúčovou živinou pre správnu funkciu mozgu a má veľa významných účinkov na jeho činnosť. Prítomnosť dostatočného množstva cholínu pomáhá zlepšovať kognitívne funkcie, ako je pamäť, učenie, koncentrácia a myslenie.


Vitamín C
Prispieva k:

 • tvorbe kolagénu ovplyvňujúce funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky
 • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • zvyšovaniu vstrebávanie železa

Ginkgo biloba extrakt 45:1
prírodny antioxidant
Prispieva k:

 • podpore kognitívnych funkcií a duševnej rovnováhy
 • mikrocirkulácii krvného systému
 • podpore koncentrácie pri učení
 • normálnej činnosti mozgu

Kyselina pantothenová
Prispieva k:

 • normálnej mentálnej činnosti
 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania


Kyselina listová
Prispieva k:

 • Doplnkový príjem zvyšuje u tehotných žien hladinu folátu. Jeho nízka hladina je rizikovým faktorom pre vznik vád neurálnej trubice u vyvíjajúceho sa plodu.


Jód
Prispieva k:

 • normálnemu rastu detí
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1-2 gumové medvedíky
Užívanie: Užívajte denne 1-2 gumové medvedíky.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Forma: Gumový medvedík
Zaradenie: Vegan
Vyrobené: pre MyBears vo Veľkej Británii

Gumové medvedíky na podporu silnej pamäte s príchuťou pomaranča


Zloženie: glukózový sirup, cukor, voda, želírujúce látky (pektín), cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrónan sodný), ginkgo biloba extrakt 45:1, prírodná pomarančová aróma, leštiace látky (kokosový a repkový olej, karnaubský vosk), koncentrát šťavy z červenej mrkvy, vitamín B5 (pantothenát vápenatý), farbivo (kurkumín), vitamín B9 (kyselina listová), jodid draselný

Zložka 1 gumový medvedík 2 gumové medvedíky
Cholín 20 mg * 40 mg *
Vitamín C 40 mg (50 % RHP) 80 mg (100 % RHP) 
Ginkgo biloba extrakt 45:1 20 mg * 40 mg *
Kyselina pantothenová 1,4 mg (23 % RHP)  2,8 mg (47 % RHP) 
Kyselina listová 100 μg (50 % RHP)  200 μg (100 % RHP) 
Jód 25 μg (17 % RHP)  50 μg (33 % RHP) 

RHP - referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanovena
Balenie obsahuje: 30-60 dávok
Hmotnosť obsahu: 171 g