Gumové medvedíky Zdravá črevná mikroflóra - probiotiká

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(6)Počet hviezdičiek je 5 z 5
BEZ CUKRU
15,75 €
Skladem
ks

Gumové medvedíky obsahujúce Bacillus Coagulans MTCC 5856 sú skvelým spôsobom, ako podporovať zdravie črevnej mikroflóry. Ešte k tomu sú obohatené o vitamín C, ktorý posilňuje imunitu a dodáva ten správny boost Vášmu zdraviu. Táto jedinečná receptúra je ako malá party pre Vaše črevá. Podporte svoje trávenie, imunitu a celkové zdravie. viac

Probiotiká Zdravá črevná mikroflóra s príchuťou jahody


MyBears Zdravá črevná mikroflóra je inovatívny a účinný probiotický doplnok stravy, ktorý prichádza vo forme lahodných gumových medvedíkov. Tento produkt je navrhnutý tak, aby podporil zdravie tráviaceho traktu a udržanie rovnováhy v črevnej mikroflóre. Hlavnými zložkami týchto medvedíkov sú vitamín C a Bacillus Coagulans MTCC 5856.

Probiotiká sú prospešné živé mikroorganizmy, ktoré sa nachádzajú prirodzene v črevách a majú pozitívny vplyv na zdravie. Jedným z kľúčových probiotických kmeňov obsiahnutých v našom doplnku stravy je Bacillus Coagulans MTCC 5856, čo sú tzv. pôdne probiotiká. Tieto probiotické baktérie majú schopnosť vytvárať spóry počas svojho reprodukčného cyklu, čo im umožňuje prežiť nepriaznivé podmienky vyskytujúce sa v tráviacom trakte. Vďaka tomu sú schopné prekonať kyslé prostredie žalúdku a doraziť do čriev, kde môžu úspešne kolonizovať a prispieť k udržaniu rovnováhy črevnej mikroflóry.

Vitamín C, obsiahnutý v týchto gumových medvedíkoch, je známy pre svoju silnú antioxidačnú aktivitu. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a podporuje imunitný systém. Kombinácia probiotických baktérií s vitamínom C poskytuje synergický účinok, ktorý môže prispieť k celkovému zdraviu a odolnosti organizmu.

Jednou z kľúčových vlastností probiotík je ich schopnosť podporiť trávenie a zlepšiť črevnú funkciu. Zdravá črevná mikroflóra má pozitívny vplyv na trávenie a vstrebávanie živín, čo môže viesť k lepšiemu využitiu živín a zlepšeniu celkového tráviaceho zdravia.

Každý jedinec je unikátny a môže reagovať odlišne na rôzne druhy probiotík. Preto je dôležité, aby si každý sám vybral probiotický doplnok, ktorý najlepšie vyhovuje jeho individuálnym potrebám a požiadavkám. MyBears Zdravá črevná mikroflóra ponúka vyváženú kombináciu probiotík a vitamínu C, ktorá podporuje zdravie čriev a imunitný systém.

S MyBears Zdravá črevná mikroflóra si môžete byť istí, že poskytujete svojmu telu kvalitnú a účinnú podporu pre udržanie zdravej črevnej mikroflóry a celkového tráviaceho zdravia. Doprejte si tento vynikajúci probiotický doplnok vo forme lahodných gumových medvedíkov a podporte svoje zdravie a pohodu zvnútra!


Vitamín C
Prispieva k:

  • tvorbe kolagénu ovplyvňujúce funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky
  • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
  • normálnej funkcii imunitného systému
  • zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • zvyšovaniu vstrebávanie železa
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1 gumový medvedík
Užívanie: Užívajte denne 1 gumový medvedík.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Forma: Gumový medvedík
Zaradenie: Bez cukru
Vyrobené: pre MyBears vo Veľkej Británii

Probiotiká Zdravá črevná mikroflóra s príchuťou jahody


Zloženie: maltitolový sirup, želatína, sladidlo (erythritol, steviol-glykozidy), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina mliečna), Bacillus Coagulans MTCC 5856, prírodná jahodová aróma, koncentrát šťavy z černej mrkvy, leštiace látky (rastlinný olej, karnaubský vosk)

Zložka 1 gumový medvedík
Vitamín C 40 mg (50 % RHP)
Bacillus Coagulans MTCC 5856 1 miliarda KTJ bakterií *

RHP - Referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanoveno
Balenie obsahuje: 60 dávok
Hmotnosť obsahu: 171 g