Horčík chelát 100 mg (bisglycinát) + B6 1,4 mg P5P - 90 kapsúl

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(12)Počet hviezdičiek je 5 z 5


Novinka VEGAN
18,65 €
Skladem
ks

Bojujte proti únave a vyčerpaniu s vegánskym doplnkom Horčík chelát (bisglycinát horečnatý) 100 mg + B6 P5P 1,4 mg. Podpora energie a vitality pre aktívny životný štýl. viac

Horčík chelát (bisglycinát horečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


MyBears Horčík je doplnok stravy, ktorý ponúka kombináciu kvalitného a veľmi dobre vstrebateľného horčíka a vitamínu B6 vo forme vegánskej kapsule. Táto unikátna synergická kombinácia prináša množstvo výhod pre telo.

Horčík je kľúčový minerál na správne fungovanie našho tela. Hrá dôležitú úlohu vo viec ako 300 enzymatických reakciách, ktoré regulujú metabolizmus, svalovú funkciu, nervový systém, a tiež prispieva k uvoľňovaniu energie z potravy. Horčík má pozitívny vplyv na srdce a cievny systém a pomáha udržovať normálny krvný tlak.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia vyhľadávajú doplnok v podobe horčíka, je jeho účinok na znižovanie únavy a vyčerpanie. Nízka hladina horčíka v tele môže viesť k pocitu únavy a kŕčom. Pravidelné užívanie horčíku môže týmto problémom účinne predchádzať a zvýšiť energiu a vytrvalosť.

V kombinácii s vitamínom B6 vytvára horčík ešte účinnejšiu kombináciu pre telo. Vitamín B6, tiež známy ako pyridoxín, je dôležitý pre nervovú sústavu, tvorbu neurotransmiterov a regeneráciu nervových buniek. Pomáha tiež udržiavať psychickú činnosť a prispieva k normálnej činnosti imunitného systému.

Výhodou vegánskych kapsúl MyBears Horčík chelát je, že obsahujú veľmi dobre vstrebateľnú formu horčíka a vitamínu B6 - bisglycinát horečnatý a pyridoxal-5-fosfát. Vďaka tomu je účinok doplnku rýchlejší a efektívnejší ako u bežných minerálnych tabliet.

MyBears Horčík je vhodný pre každého, kto chce posilniť svoje zdravie, zvýšiť energiu, zlepšiť funkciu svalov a nervovej sústavy a bojovať proti únave a vyčerpaniu. Pravidelné používanie tohto doplnku môže přiniesť veľa výhod pre celkové zdravie a pohodu.

❌ Produkt neobsahuje žiadne ďalšie spojivá, stabilizátory, zahusťovadlá a ďalšie balastné látky.
✅ Obsahuje iba čisté a kvalitné zložky.


Horčík
Prispieva k:

  • zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • normálnemu energetickému metabolizmu
  • normálnej činnosti nervovej sústavy a svalov
  • normálnej psychickej činnosti
  • procesu delenia buniek

Čo je bisglycinát horečnatý?
Je to chelátová väzba, ve ktorej je horčík naviazaný na 2 molekuly aminokyseliny glycínu. Táto väzba je veľmi stabilná, má vysokú biologickú dostupnosť, je veľmi dobre vstrebávaná a umožňuje tak ľahkú absorpciu horčíku v organizme.
Glycín je aminokyselina, ktorá okrem iného prispieva k zlepšeniu kvality spánku bez toho, aby vyvolávala ospalosť v priebehu dňa. Vďaka tejto výhode môžete tento produkt užívať kedykoľvek počas dňa podľa Vašich individuálnych potrieb, teda aj pred spaním. V porovnaní s inými formami nedráždi žalúdok a nemá preháňavé účinky. Nedostatok horčíka sa môže prejavovať napríklad kŕčmi, bolesťami hlavy alebo únavou. Vzhľadom na hektický a stresový životný štýl dnešnej doby je dôležité si uvedomiť, že potreba horčíka v našom tele významne stúpa.


Vitamín B6
Prispieva k:

  • normálnemu energetickému metabolizmu
  • normálnej činnosti nervovej sústavy
  • normálnej funkcii imunitného systému
  • zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • normálnej psychickej činnosti

Známy aj ako pyridoxín, hrá kľúčovú úlohu pri viac ako 100 enzymatických reakciách v organizmu. Vitamín B6 sa v bežných doplnkoch stravy väčšinou vyskytuje vo forme pyridoxín hydrochlorid. Táto forma sa premieňa v pečeni na bioaktívnu koenzýmovú formu pyridoxal-5-phosphate (P5P), ktorá je ešte len plne aktívna a telo ju môže vstrebať a maximálne využiť. Veľa faktorov ako je napr. zhoršená funkcia pečene môžu zhoršovať premenu vitamín B6 na formu P5P. Náš doplnok stravy Horčík + B6 P5P už obsahuje premenenú bioaktívnu formu vitamínu B6, ktorá je ľahko vstrebateľná a využiteľná v organizme, má väčšiu biologickú dostupnosť a vďaka tomu môže plniť maximálne svoje funkcie v tele.

Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 2-3 kapsule
Užívanie: Užívajte denne 2-3 kapsule. Zapite dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 90 ks
Kapsule: Rastlinná HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)
Zaradenie: Vegan
Vyrobené: pre MyBears v Českej republike

Horčík chelát (bisglycinát horečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Zloženie: bisglycinát horečnatý, vegánska kapsula (HPMC), vitamín B6 (pyridoxal-5-phosphate)

Zložka 1 kapsula 2 kapsule 3 kapsule
Horčík 100 mg (27 % RHP) 200 mg (53 % RHP) 300 mg (80 % RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (100 % RHP) 2,8 mg (200 % RHP) 4,2 mg (300 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 20-30 dávok
Hmotnosť obsahu: 54,7 g