Vitamín C + Železo + B12 + B9 (kyselina listová) - 60 kapsúl

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(7)Počet hviezdičiek je 5 z 5
VEGAN
9,90 €
Skladem
ks

Stretávate sa s nedostatkom energie, padaním vlasov či možnou chudokrvnosťou? S týmto doplnkom stravy získate potrebné živiny na boj s týmto problémom, kde sa spája železo vo výborne vstrebateľnej forme -> bisglycinát železnatý, vitamín B9, B12 a vitamín C pre lepšiu vstrebateľnosť železa. Vráťte silu do svojho života jednoducho a účinne. viacVitamín C 100 mg + Železo 20 mg + B12 50 mcg + B9 100 mcg


Radi by sme predstavili náš nejnovší produkt - MyBears Železo, vegánský doplnok stravy navrhnutý tak, aby podporil Vaše zdravie. Tento produkt obsahuje synergickú kombináciu 4 dôležitých zložiek - železa, vitamínu C, B9 (kyselina listová) a B12, ktoré spolu tvoria dokonalú harmóniu pre zaistenie správnej krvotvorby, dobrej kondície a energie.

Železo je minerál, ktorý má kľúčovú úlohu v tele. Je nevyhnutné pre tvorbu červených krviniek a hemoglobínu, ktoré sú zodpovedné za prenos kyslíka v celom organizme. Správna hladina železa pomáhá znížiť mieru únavy a vyčerpania, čo je obzvlášť dôležité pre ľudí s náročným životným štylom alebo pre tých, ktorí čelia fyzickému alebo duševnému zaťaženiu.

V kombinácii s vitamínom C sa vstrebávanie železa ešte zlepšuje. Vitamín C je známy ako silný antioxidant, ktorý pomáhá chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi a podporuje imunitný systém.

Ďalšou dôležitou zložkou v našom doplnku je vitamín B9, známy aj ako kyselina listová. Tento vitamín má kľúčovú úlohu v tvorbe DNA a podporuje rast a obnovu buniek. Je obzvlášť dôležitý pre tehotné ženy, pretože pomáhá v prevencii vývojových chýb pri plode.

Ako posledné ingrediencie našej vegánskej kapsule je vitamín B12. Tento vitamín je nevyhnutný na správnu funkciu nervového systému a tvorbu červených krviniek. Pre vegánov a vegetariánov môže byť získanie dostatočného množstva vitamínu B12 obzvlášť zložité, pretože sa tento vitamín prevažne nachádza v potravinách živočíšneho pôvodu.

MyBears Železo je vyrobené z kvalitnej a veľmi dobre vstrebateľnej formy železa -> bisglycinát železnatý, vitamín C, B9 a B12. Vďaka vegánskemu zloženiu je šetrné k tráviacemu systému a vhodné pre všetkých, ktorí hľadajú spôsob, ako zvýšiť svoju energiu, posilniť imunitný systém a zlepšiť svoju celkovú kondíciu.

❌ Produkt neobsahuje žiadne ďalšie spojivá, stabilizátory, zahusťovadlá a ďalšie balastné látky.
✅ Obsahuje iba čisté a kvalitné zložky.


Vitamín C
Prispieva k:

 • tvorbe kolagénu ovplyvňujúce funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky
 • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • zvyšovaniu vstrebávanie železa

Železo
Prispieva k:

 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • normálnej tvorbe červených krviniek, hemoglobínu a prenosu kyslíka v tele
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • procesu delenia buniek

Vitamín B12
Prispieva k:

 • normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • normálnej tvorbe červených krviniek

B9 kyselina listová
Prispieva k:

 • Doplnkový príjem zvyšuje u tehotných žien hladinu folátu. Jeho nízka hladina je rizikovým faktorom pre vznik vád neurálnej trubice u vyvíjajúceho sa plodu.
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula
Užívanie: Užívajte denne 1 kapsulu. Zapite dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte uzavreté v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Kapsule: Rastlinná HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)
Zaradenie: Vegan
Vyrobené: pre MyBears v Českej republike

Vitamín C 100 mg + Železo 20 mg + B12 50 mcg + B9 100 mcg


Zloženie: ryžová múka, vitamín C (kyselina L-askorbová), bisglycinát železnatý, vegánska kapsula (HPMC), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina listová).

Zložka 1 kapsula
Vitamín C 100 mg (125 % RHP)
Železo 20 mg (143 % RHP)
Vitamín B12 50 μg (2 000 % RHP)
Vitamín B9 - kyselina listová 100 μg (50 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 60 dávok
Hmotnosť obsahu: 28,5 g