Balíček Harmónia - vegánske kapsule

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akce -12% VEGAN
6 MéďaBodov do MyBears klubu
Štandardná cena 29,80 €. Ušetríte 12% (3,70 €) 26,10 €
Skladem
ks

Objavte balíček Harmónia obsahujúci starostlivo vybrané doplnky stravy, ktoré Vám pomôžu doplniť veľmi nedostatkové látky v tele. Horčík s vitamínom B6 na podporu energie a kvalitnejšieho spánku a vitamín D3 na zdravie kostí, zubov, svalov a na podporu imunitného systému. Doprajte svojmu telu to, čo potrebuje a začnite každý deň plní energie! viac


MyBears balíček Harmónia
, obsahujúci horčík + vitamín B6 a vitamín D3, predstavuje pre veľmi veľkú časť populácie významný prínos vzhľadom na bežný nedostatok týchto živín v tele. Tu sú kľúčové informácie o význame horčíka, vitamínu B6 a vitamínu D a dôvodoch, prečo by sme mali tieto látky pravidelne dopĺňať.

1. Horčík + B6, tento výnimočný doplnok stravy obsahuje kvalitnú a veľmi dobre vstrebateľnú formu horčíka, konkrétne bisglycinát horečnatý. Horčík je esenciálny minerál, ktorý zohrává kľúčovú úlohu vo fungovaní svalov a nervového systému. Jeho synergická kombinácia s vitamínom B6 v prémiovej forme pyridoxal-5-fosfát podporuje metabolické procesy a znižuje pocit únavy a vyčerpania. Vegánske kapsule zaisťujú prírodné a kvalitné zloženie, čo je základom pre pohodu a zdravie.

2. Vitamín D3, ktorý hrá kľúčovú úlohu v udržiavaní zdravých kostí, zubov a svalov. Tento vitamín je obzvášť dôležitý v období, keď slnečné žiarenie nie je také intenzívne a telo ho nemôže dostatočne syntetizovať. Podporuje aj normálne vstrebávanie vápnika a fosforu, čo je dôležité pre správnu funkciu kostí, svalov a nervového systému.

❌ Produkt neobsahuje žiadne ďalšie spojivá, stabilizátory, zahusťovadlá a ďalšie balastné látky.
Obsahuje iba čisté a kvalitné zložky.


Horčík chelát (bisglycinát horečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Horčík
Prispieva k:

 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • normálnej činnosti nervovej sústavy a svalov
 • normálnej psychickej činnosti
 • procesu delenia buniek

Čo je bisglycinát horečnatý?
Je to chelátová väzba, ve ktorej je horčík naviazaný na 2 molekuly aminokyseliny glycínu. Táto väzba je veľmi stabilná, má vysokú biologickú dostupnosť, je veľmi dobre vstrebávaná a umožňuje tak ľahkú absorpciu horčíku v organizme.
Glycín je aminokyselina, ktorá okrem iného prispieva k zlepšeniu kvality spánku bez toho, aby vyvolávala ospalosť v priebehu dňa. Vďaka tejto výhode môžete tento produkt užívať kedykoľvek počas dňa podľa Vašich individuálnych potrieb, teda aj pred spaním. V porovnaní s inými formami nedráždi žalúdok a nemá preháňavé účinky. Nedostatok horčíka sa môže prejavovať napríklad kŕčmi, bolesťami hlavy alebo únavou. Vzhľadom na hektický a stresový životný štýl dnešnej doby je dôležité si uvedomiť, že potreba horčíka v našom tele významne stúpa.


Vitamín B6
Prispieva k:

 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • normálnej činnosti nervovej sústavy
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • normálnej psychickej činnosti

Známy aj ako pyridoxín, hrá kľúčovú úlohu pri viac ako 100 enzymatických reakciách v organizmu. Vitamín B6 sa v bežných doplnkoch stravy väčšinou vyskytuje vo forme pyridoxín hydrochlorid. Táto forma sa premieňa v pečeni na bioaktívnu koenzýmovú formu pyridoxal-5-phosphate (P5P), ktorá je ešte len plne aktívna a telo ju môže vstrebať a maximálne využiť. Veľa faktorov ako je napr. zhoršená funkcia pečene môžu zhoršovať premenu vitamín B6 na formu P5P. Náš doplnok stravy Horčík + B6 P5P už obsahuje premenenú bioaktívnu formu vitamínu B6, ktorá je ľahko vstrebateľná a využiteľná v organizme, má väčšiu biologickú dostupnosť a vďaka tomu môže plniť maximálne svoje funkcie v tele.


Vitamín D3 2000 IU


Vitamín D3
Prispieva k:

 • normálnej hladine vápnika v krvi
 • udržaniu normálneho stavu kostí, zubov a svalov
 • normálnej funkcii imunitného systému
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: Horčík + B6: 2-3 kapsule, Vitamín D3: 1 kapsula
Užívanie: Horčík + B6: Užívajte denne 2-3 kapsule. Zapite dostatočným množstvom vody., Vitamín D3: Užívajte denne 1 kapsulu. Užívajte po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody. V letných mesiacoch nie je nutné užívanie.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: Horčík + B6: 90 ks, Ostatné: 60 ks
Kapsule: Rastlinná HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)
Zaradenie: Vegan
Vyrobené: pre MyBears v Českej republike

Horčík chelát (bisglycinát horečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Zloženie: bisglycinát horečnatý, vegánska kapsula (HPMC), vitamín B6 (pyridoxal-5-phosphate)

Zložka 1 kapsula 2 kapsule 3 kapsule
Horčík 100 mg (27 % RHP) 200 mg (53 % RHP) 300 mg (80 % RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (100 % RHP) 2,8 mg (200 % RHP) 4,2 mg (300 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 20-30 dávok
Hmotnosť obsahu: 54,7 g


Vitamín D3 2000 IU


Zloženie: ryžová múka, vegánska kapsula (HPMC), vitamín D3 (cholekalciferol)

Zložka 1 kapsula
Vitamín D3 50 μg / 2000 IU (1000 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 60 dávok
Hmotnosť obsahu: 29,4 g