Balíček Imunita - vegánske kapsule

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akce -13% VEGAN
11 MéďaBodov do MyBears klubu
Štandardná cena 53,35 €. Ušetríte 13% (6,90 €) 46,45 €
Skladem
ks

Posilnite svoju obranyschopnosť s naším balíčkom Imunita. Tento balíček obsahuje starostlivo vybrané doplnky stravy: Horčík s vitamínom B6 pre podporu energie a kvalitnejší spánok, zinok na posilnenie imunity a plodnosti, vitamín D3 pre zdravie kostí a omega 3 pre celkovú vitalitu. Buďte proaktívni vo svojom zdraví a udržujte sa v najlepšej kondícii každý deň! viac

MyBears balíček Imunita obsahuje kombináciu 4 doplnkov stravy, ktoré sú známe svojimi priaznivými účinkami na imunitný systém a podporujú obranyschopnosť pred vonkajšími vplyvmi.

1. Horčík + B6, tento kvalitný doplnok stravy obsahuje bisglycinát horečnatý, čo je kvalitná a veľmi dobre vstrebateľná forma horčíka. Spolu s vitamínom B6 v prémiovej forme pyridoxal-5-fosfát tvorí synergickú kombináciu pre optimálne účinky. Horčík je dôležitým minerálom na podporu správnej funkcie svalov, nervového systému a energetického metabolizmu. Vitamín B6 má vplyv na normálnu funkciu nervového systému a podporuje psychickú pohodu.

2. Zinok, tento kľúčový minerál je nevyhnutný pre veľa funkcií v tele a je obsiahnutý vo forme bisglycinátu zinočnatého, čo je kvalitná a veľmi dobre vstrebateľná forma zinku. Zinok má pozitívny vplyv na imunitný systém, chráni bunky pred oxidatívnym stresom a podporuje zdravú pleť, vlasy a nechty.

3. Vitamín D3, ktorý hrá kľúčovú úlohu v udržiavaní zdravých kostí, zubov a svalov. Tento vitamín je obzvlášť dôležitý v období, keď slnečné žiarenie nie je také intenzívne a telo ho nemôže dostatočne syntetizovať. Podporuje aj normálne vstrebávanie vápnika a fosforu, čo je dôležité pre správnu funkciu kostí, svalov a nervového systému.

4. Omega 3 mastné kyseliny z rybieho oleja. Táto kombinácia zdravých mastných kyselín EPA (300 mg) a DHA (220 mg) je získavaná z rybieho oleja a má pozitívny vplyv na srdce a cievy. Omega 3 mastné kyseliny prispievajú k normálnej činnosti srdca a udržaniu normálneho krvného tlaku. DHA tiež podporuje normálnu funkciu mozgu a normálne videnie.

MyBears balíček Imunita je skvelým spojením 4 kľúčových doplnkov stravy, ktoré sa postarajú o zdravie a posilnia imunitný systém. Investujte do svojho zdravia s MyBears a dajte svojmu telu to najlepšie, čo si zaslúži!

❌ Produkt neobsahuje žiadne ďalšie spojivá, stabilizátory, zahusťovadlá a ďalšie balastné látky.
✅ Obsahuje iba čisté a kvalitné zložky.


Horčík chelát (bisglycinát horečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Horčík
Prispieva k:

 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • normálnej činnosti nervovej sústavy a svalov
 • normálnej psychickej činnosti
 • procesu delenia buniek

Čo je bisglycinát horečnatý?
Je to chelátová väzba, ve ktorej je horčík naviazaný na 2 molekuly aminokyseliny glycínu. Táto väzba je veľmi stabilná, má vysokú biologickú dostupnosť, je veľmi dobre vstrebávaná a umožňuje tak ľahkú absorpciu horčíku v organizme.
Glycín je aminokyselina, ktorá okrem iného prispieva k zlepšeniu kvality spánku bez toho, aby vyvolávala ospalosť v priebehu dňa. Vďaka tejto výhode môžete tento produkt užívať kedykoľvek počas dňa podľa Vašich individuálnych potrieb, teda aj pred spaním. V porovnaní s inými formami nedráždi žalúdok a nemá preháňavé účinky. Nedostatok horčíka sa môže prejavovať napríklad kŕčmi, bolesťami hlavy alebo únavou. Vzhľadom na hektický a stresový životný štýl dnešnej doby je dôležité si uvedomiť, že potreba horčíka v našom tele významne stúpa.


Vitamín B6
Prispieva k:

 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • normálnej činnosti nervovej sústavy
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • normálnej psychickej činnosti

Známy aj ako pyridoxín, hrá kľúčovú úlohu pri viac ako 100 enzymatických reakciách v organizmu. Vitamín B6 sa v bežných doplnkoch stravy väčšinou vyskytuje vo forme pyridoxín hydrochlorid. Táto forma sa premieňa v pečeni na bioaktívnu koenzýmovú formu pyridoxal-5-phosphate (P5P), ktorá je ešte len plne aktívna a telo ju môže vstrebať a maximálne využiť. Veľa faktorov ako je napr. zhoršená funkcia pečene môžu zhoršovať premenu vitamín B6 na formu P5P. Náš doplnok stravy Horčík + B6 P5P už obsahuje premenenú bioaktívnu formu vitamínu B6, ktorá je ľahko vstrebateľná a využiteľná v organizme, má väčšiu biologickú dostupnosť a vďaka tomu môže plniť maximálne svoje funkcie v tele.


Zinok chelát (bisglycinát) 15 mg


Zinok
Prispieva k:

 • normálnej plodnosti, reprodukcii a udržaniu hladiny testosterónu v krvi
 • udržaniu normálneho stavu vlasov, nechtov, pokožky
 • normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

Vitamín D3 2000 IU


Vitamín D3
Prispieva k:

 • normálnej hladine vápnika v krvi
 • udržaniu normálneho stavu kostí, zubov a svalov
 • normálnej funkcii imunitného systému

Omega 3 mastné kyseliny


Omega 3 mastné kyseliny
Prispieva k:

 • normálnej činnosti srdca
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: Horčík + B6: 2-3 kapsule, Zinok: 1 kapsula, Vitamín D3: 1 kapsula, Omega 3: 1-2 kapsule
Užívanie: Horčík + B6: Užívajte denne 2-3 kapsule. Zapite dostatočným množstvom vody., Zinok: Užívajte denne 1 kapsulu. Zapite dostatočným množstvom vody., Vitamín D3: Užívajte denne 1 kapsulu. Užívajte po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody. V letných mesiacoch nie je nutné užívanie., Omega 3: Užívajte denne 1-2 kapsule. Užívajte po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Alergény sú zvýraznené TUČNE v zložení produktu. Užívanie prípravkov určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C., Omega 3: Skladujte uzavreté v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: Horčík + B6: 90 ks, Zinok: 90 ks, Ostatné: 60 ks
Kapsule: Rastlinná HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza), Omega 3: Softgélová
Zaradenie: Vegan
Vyrobené: pre MyBears v Českej republike

Horčík chelát (bisglycinát horečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Zloženie: bisglycinát horečnatý, vegánska kapsula (HPMC), vitamín B6 (pyridoxal-5-phosphate)

Zložka 1 kapsula 2 kapsule 3 kapsule
Horčík 100 mg (27 % RHP) 200 mg (53 % RHP) 300 mg (80 % RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (100 % RHP) 2,8 mg (200 % RHP) 4,2 mg (300 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 20-30 dávok
Hmotnosť obsahu: 54,7 g


Zinok chelát (bisglycinát) 15 mg


Zloženie: ryžová múka, vegánska kapsula (HPMC), bisglycinát zinočnatý

Zložka 1 kapsula
Zinok 15 mg (150 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 90 dávok
Hmotnosť obsahu: 42,8 g


Vitamín D3 2000 IU


Zloženie: ryžová múka, vegánska kapsula (HPMC), vitamín D3 (cholekalciferol)

Zložka 1 kapsula
Vitamín D3 50 μg / 2000 IU (1000 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 60 dávok
Hmotnosť obsahu: 29,4 g


Omega 3 mastné kyseliny


Zloženie: rybí olej (štandardizovaný na obsah 33 % EPA a 22 % DHA), softgelová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda), antioxidant: DL-alfa-tokoferyl acetát

Zložka 1 kapsula 2 kapsule
Rybí olej 1000 mg * 2000 mg *
Omega 3 mastné kyseliny 550 mg * 1100 mg *
EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg * 660 mg *
DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg * 440 mg *

* - RHP nie je stanovena
Balenie obsahuje: 30-60 dávok
Hmotnosť obsahu: 78,7 g