Balíček Trávenie & Črevná mikroflóra - gumové medvedíky

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(3)Počet hviezdičiek je 5 z 5

 

Akce -10% VEGAN / HALAL BEZ CUKRU
7 MéďaBodov do MyBears klubu
Pôvodná cena 31,45 €. Ušetríte 10% (3,25 €) 28,20 €
Skladem
ks

Posuňte svoju starostlivosť o zažívanie a chudnutie na vyššiu úroveň s naším balíčkom gumových medvedíkov. Vegánsky doplnok stravy s príjemnou príchuťou Chudnutie & Trávenie & Detox obsahuje jablkový ocot, chróm a vitamín C a Zdravá črevná mikroflóra s probiotikami a vitamínom C pomôžu zlepšiť trávenie a celkové zdravie. Otvorte novú kapitolu v starostlivosti o svoje zažívanie a užívajte si pohodu každý deň! viac

MyBears balíček Trávenie & Črevná mikroflóra je spojením 2 doplnkov stravy, ktoré majú pozitívny vplyv na trávenie a podporu zdravej črevnej mikroflóry. Tento balíček je navrhnutý tak, aby pomohol dosiahnuť rovnováhu v tráviacom systéme a podporil zdravie črevného mikrobiomu.

1. Chudnutie, Trávenie & Detox, ktorý je vyrobený ako vegánska kombinácia jablčného octu, vitamínu C a chrómu. Jablčný ocot je známy svojimi tráviacimi a detoxikačnými vlastnosťami. Pomáha zlepšiť trávenie a detoxikáciu organizmu. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý posilňuje imunitný systém a podporuje zdravie. Chróm je dôležitým minerálom, ktorý pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi a prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín. Kombinácia týchto zložiek v jednom doplnku zaisťuje komplexnú starostlivosť o tráviaci systém.

2. Zdravá črevná mikroflóra, ktorá obsahuje vitamín C a Bacillus Coagulans MTCC 5856. Bacillus Coagulans je pôdne probiotikum, čo znamená, že je odolné voči nepriaznivým podmienkam v tráviacom trakte. Vďaka svojej schopnosti tvoriť spory si uchováva životaschopnosť aj v kyslom prostredí tráviaceho traktu. Táto vlastnosť mu umožňuje prežiť cestu do čriev, kde môže osídliť črevnú mikroflóru a podporiť jej rovnováhu. Zdravá črevná mikroflóra je kľúčová pre správne trávenie, vstrebávanie živín a imunitný systém.

Zdravá črevná mikroflóra obsahuje špeciálne vybraný kmeň probiotiká Bacillus Coagulans MTCC 5856, ktorý je schválený a preskúmaný mnohými klinickými študiami pre svoje pozitívne účinky na tráviaci trakt. Táto špecifická baktéria je prirodzene prítomná v tráviacom systéme a jej doplnenie môže byť prospešné, najmä pri diétnych zmenách, strese, užívaní antibiotík alebo iných faktoroch, ktoré môzu ovplyvniť črevnú mikroflóru.

Je dôležité si uvedomiť, že každý jedinec je jedinečný a môže reagovať odlišne na rôzne druhy probiotík. Preto je kľúčové, aby si každý sám vybral ten správny probiotický doplnok, ktorý najlepšie vyhovuje jeho individuálnym potrebám a požiadavkám. MyBears balíček Trávenie & Črevná mikroflóra je navrhnutý s ohľadom na Vašu pohodu a zdravie, a môže byť skvelým doplnkom pre každodennú starostlivosť o trávenie. Objednajte si tento balíček ešte dnes a dajte svojmu telu tie najlepšie podmienky pre optimálne zdravie a pohodu!


Jablkový ocot & Chróm & Vitamín C s jablčnou príchuťou


Chróm
Prispieva k:

 • normálnemu metabolizmu makroživín
 • udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi

Vitamín C
Prispieva k:

 • tvorbe kolagénu ovplyvňujúce funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky
 • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • zvyšovaniu vstrebávanie železa

Probiotiká Zdravá črevná mikroflóra s príchuťou jahody


Vitamín C
Prispieva k:

 • tvorbe kolagénu ovplyvňujúce funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky
 • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • zvyšovaniu vstrebávanie železa
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1 gumový medvedík
Užívanie: Užívajte denne 1 gumový medvedík.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Forma: Gumový medvedík
Zaradenie: Vegan, Halal, Bez cukru
Vyrobené: pre MyBears vo Veľkej Británii

Jablčný ocot & Chróm & Vitamín C s jablčnou príchuťou


Zloženie: glukózový sirup, cukor, prášok z jablčného octu, voda, želírujúce látky (pektín), koncentrát jablčnej šťavy, koncentrát šťavy z granátového jablka, koncentrát šťavy z čiernych ríbezlí, regulátor kyslosti (citrónan sodný, kyselina citrónová), vitamín C (kyselina L-askorbová), koncentrát šťavy z mrkvy, prírodná jablčná aróma, leštiace látky (rastlinný olej, karnaubský vosk), koncentrát šťavy z čiernej mrkvy, pikolinát chromitý

Zložka 1 gumový medvedík
Jablčný ocot 500 mg *
Vitamín C 20 mg (25 % RHP)
Chróm 6 μg (15 % RHP)

RHP - referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanovena
Balenie obsahuje: 60 dávok
Hmotnosť obsahu: 256,5 g


Probiotiká Zdravá črevná mikroflóra s príchuťou jahody


Zloženie: maltitolový sirup, želatína, sladidlo (erythritol, steviol-glykozidy), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina mliečna), Bacillus Coagulans MTCC 5856, prírodná jahodová aróma, koncentrát šťavy z černej mrkvy, leštiace látky (rastlinný olej, karnaubský vosk)

Zložka 1 gumový medvedík
Vitamín C 40 mg (50 % RHP)
Bacillus Coagulans MTCC 5856 1 miliarda KTJ bakterií *

RHP - Referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanoveno
Balenie obsahuje: 60 dávok
Hmotnosť obsahu: 171 g