Balíček Vitalita - vegánske kapsule

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akce -10% VEGAN
9 MéďaBodov do MyBears klubu
Štandardná cena 42,20 €. Ušetríte 10% (4,05 €) 38,15 €
Skladem
ks

Naberte novú energiu s balíčkom Vitalita. Obsahuje doplnky stravy: Horčík s B6 na podporu energie, Vitamín D3 pre zdravie kostí a Omega 3 pre celkovú vitalitu. Začnite každý deň plní elánu a pripravení na všetky výzvy, ktoré Vám život prinesie! viac

MyBears balíček Vitalita je špeciálne zostavený pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť a udržať svoju vitalitu a pohodu. Jeho cieľom je aktívne podporovať zdravie a poskytnúť pevný základ pre vitálny a energetický život. Bez ohľadu na to, či ste aktívny športovec alebo len hľadáte cestu k optimálnemu zdraviu, balíček Vitalita je tu, aby pomohol dosiahnuť ciele a žiť plnohodnotný a aktívny život. Balíček obsahuje 3 kľúčové doplnky stravy.

1. Horčík + B6, tento doplnok stravy obsahuje kvalitnú a veľmi dobre vstrebateľnú formu horčíka v podobe bisglycinátu horečnatého. Horčík je dôležitým minerálom na podporu správnej funkcie svalov, nervového systému a energetického metabolizmu. Spoločne s vitamínom B6, ktorý je obsiahnutý v prémiovej forme pyridoxal-5-fosfátu, tvorí synergickú kombináciu, ktorá zaisťuje maximálny účinok a podporuje celkovú vitalitu.

2. Vitamín D3, ktorý má mnoho významných účinkov na naše telo. Je nevyhnutný na udržanie normálneho stavu kostí, zubov a svalov. Ďalej prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využívaniu vápnika a fosforu a udržuje normálnu hladinu vápnika v krvi. Vitamín D3 je obzvlášť dôležitý v zimných mesiacoch, keď slnečné žiarenie nie je také intenzívne, a telo ho nemôže syntetizovať dostatočne samostatne.

3. Omega 3 mastné kyseliny z rybieho oleja. Tieto zdravé tuky sú známe svojimi prínosmi pre srdce a cievy. Obsahujú významné množstvo EPA (300 mg) a DHA (220 mg), ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca a udržaniu krvného tlaku v normálnom stave. Omega 3 mastné kyseliny sú tiež dôležité pre zdravú funkciu mozgu a nervovej sústavy.

MyBears balíček Vitalita podporí zdravie a celkovo posilní vitalitu. Vyrobený je z kvalitných a starostlivo vybraných surovín. Doprajte svojmu telu najlepšiu starostlivosť a investujte do svojho zdravia s MyBears!

❌ Produkt neobsahuje žiadne ďalšie spojivá, stabilizátory, zahusťovadlá a ďalšie balastné látky.
✅ Obsahuje iba čisté a kvalitné zložky.


Horčík chelát (bisglycinát horečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Horčík
Prispieva k:

 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • normálnej činnosti nervovej sústavy a svalov
 • normálnej psychickej činnosti
 • procesu delenia buniek

Čo je bisglycinát horečnatý?
Je to chelátová väzba, ve ktorej je horčík naviazaný na 2 molekuly aminokyseliny glycínu. Táto väzba je veľmi stabilná, má vysokú biologickú dostupnosť, je veľmi dobre vstrebávaná a umožňuje tak ľahkú absorpciu horčíku v organizme.
Glycín je aminokyselina, ktorá okrem iného prispieva k zlepšeniu kvality spánku bez toho, aby vyvolávala ospalosť v priebehu dňa. Vďaka tejto výhode môžete tento produkt užívať kedykoľvek počas dňa podľa Vašich individuálnych potrieb, teda aj pred spaním. V porovnaní s inými formami nedráždi žalúdok a nemá preháňavé účinky. Nedostatok horčíka sa môže prejavovať napríklad kŕčmi, bolesťami hlavy alebo únavou. Vzhľadom na hektický a stresový životný štýl dnešnej doby je dôležité si uvedomiť, že potreba horčíka v našom tele významne stúpa.


Vitamín B6
Prispieva k:

 • normálnemu energetickému metabolizmu
 • normálnej činnosti nervovej sústavy
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • normálnej psychickej činnosti

Známy aj ako pyridoxín, hrá kľúčovú úlohu pri viac ako 100 enzymatických reakciách v organizmu. Vitamín B6 sa v bežných doplnkoch stravy väčšinou vyskytuje vo forme pyridoxín hydrochlorid. Táto forma sa premieňa v pečeni na bioaktívnu koenzýmovú formu pyridoxal-5-phosphate (P5P), ktorá je ešte len plne aktívna a telo ju môže vstrebať a maximálne využiť. Veľa faktorov ako je napr. zhoršená funkcia pečene môžu zhoršovať premenu vitamín B6 na formu P5P. Náš doplnok stravy Horčík + B6 P5P už obsahuje premenenú bioaktívnu formu vitamínu B6, ktorá je ľahko vstrebateľná a využiteľná v organizme, má väčšiu biologickú dostupnosť a vďaka tomu môže plniť maximálne svoje funkcie v tele.


Vitamín D3 2000 IU


Vitamín D3
Prispieva k:

 • normálnej hladine vápnika v krvi
 • udržaniu normálneho stavu kostí, zubov a svalov
 • normálnej funkcii imunitného systému

Omega 3 mastné kyseliny


Omega 3 mastné kyseliny
Prispieva k:

 • normálnej činnosti srdca
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: Horčík + B6: 2-3 kapsule, Vitamín D3: 1 kapsula, Omega 3: 1-2 kapsule
Užívanie: Horčík + B6: Užívajte denne 2-3 kapsule. Zapite dostatočným množstvom vody., Vitamín D3: Užívajte denne 1 kapsulu. Užívajte po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody. V letných mesiacoch nie je nutné užívanie., Omega 3: Užívajte denne 1-2 kapsule. Užívajte po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Alergény sú zvýraznené TUČNE v zložení produktu. Užívanie prípravkov určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C., Omega 3: Skladujte uzavreté v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: Horčík + B6: 90 ks, Ostatné: 60 ks
Kapsule: Rastlinná HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza), Omega 3: Softgélová
Zaradenie: Vegan
Vyrobené: pre MyBears v Českej republike

Horčík chelát (bisglycinát horečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Zloženie: bisglycinát horečnatý, vegánska kapsula (HPMC), vitamín B6 (pyridoxal-5-phosphate)

Zložka 1 kapsula 2 kapsule 3 kapsule
Horčík 100 mg (27 % RHP) 200 mg (53 % RHP) 300 mg (80 % RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (100 % RHP) 2,8 mg (200 % RHP) 4,2 mg (300 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 20-30 dávok
Hmotnosť obsahu: 54,7 g


Vitamín D3 2000 IU


Zloženie: ryžová múka, vegánska kapsula (HPMC), vitamín D3 (cholekalciferol)

Zložka 1 kapsula
Vitamín D3 50 μg / 2000 IU (1000 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 60 dávok
Hmotnosť obsahu: 29,4 g


Omega 3 mastné kyseliny


Zloženie: rybí olej (štandardizovaný na obsah 33 % EPA a 22 % DHA), softgelová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda), antioxidant: DL-alfa-tokoferyl acetát

Zložka 1 kapsula 2 kapsule
Rybí olej 1000 mg * 2000 mg *
Omega 3 mastné kyseliny 550 mg * 1100 mg *
EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg * 660 mg *
DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg * 440 mg *

* - RHP nie je stanovena
Balenie obsahuje: 30-60 dávok
Hmotnosť obsahu: 78,7 g