Balíček Zdravé vlasy, koža a nechty - vegánske kapsule & gumové medvedíky

 

Akce -12% VEGAN / HALAL
Pôvodná cena 26,90 €. Ušetríte 12% (3,30 €) 23,60 €
Skladem
ks

Dva výnimočné vegánske doplnky stravy pre podporu Vašej krásy: Zinok vo veľmi dobre vstrebateľnej forme bisglycinát zinočnatý a Biotín vo forme lahodných gumových medvedíkov. viac

MyBears balíček Zdravé vlasy, nechty a pokožka je dokonalou kombináciou 2 vysoko účinných vegánskych doplnkov stravy, ktoré sa zameriavajú na podporu a zlepšenie vlasov, nechtov a pokožky. Tento unikátny balíček obsahuje Zinok, ktorý prináša kvalitnú a ľahko vstrebateľnú formu zinku v podobe bisglycinátu zinočnatého vo vegánskych kapsulách, a Biotín, ktorý je dostupný vo forme lahodných gumových medvedíkov s príchuťou melónu. Vďaka kombinácii týchto 2 silných doplnkov získate kompletnú podporu pre žiarivý vzhľad.

1. Zinok hraje kľúčovú úlohu v udržaní zdravia vlasov, nechtov a pokožky. Jeho bisglycinátová forma zaisťuje vynikajúce vstrebávanie v tele, čo znamená, že telo bude efektívnejšie využívať tento dôležitý minerál. Zinok podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je základným stavebným kameňom pre silné vlasy a nechty. Okrem toho pôsobí ako silný antioxidant, chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi a pomáha udržovať zdravú pokožku.

2. Biotín, známy tiež ako vitamín B7, je ďalšou kľúčovou zložkou tohto balíčka. V podobe chutných gumových medvedíkov s príchuťou melónu je tento vitamín nielen účinný, ale aj ľahko požívateľný. Biotín podporuje rast vlasov a pevnosť nechtov, a zároveň má pozitívny vplyv na pokožku. Jeho účinky na krásu sú dôležité pre každého, kto túži po žiarivom a zdravom vzhľade.

MyBears balíček Zdravé vlasy, nechty a pokožka je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky nároky na kvalitné a účinné doplnky stravy. Produkty sú 100% vegánske a neobsahujú žiadne nepotrebné prísady. Zameriavame sa na kvalitu a efektivitu, aby ste mohli dosiahnuť požadované výsledky bez zbytočnej námahy.

Tento balíček prispieva k premene vlasov, nechtov a pokožky. Vlasy budú silné, zdravé a plné života. Nechty budú pevné a odolné, pokožka bude žiariť. Získajte sebavedomie, na ktoré budete hrdí, objednajte si náš balíček Zdravé vlasy, nechty a pokožka ešte dnes. Vydajte sa na cestu za krásou a zdravím a dosiahnite svoje ciele vďaka tejto jedinečnej kombinácii Zinku a Biotínu!


Zinok chelát (bisglycinát) 15 mg


Zinok
Prispieva k:

  • normálnej plodnosti, reprodukcii a udržaniu hladiny testosterónu v krvi
  • udržaniu normálneho stavu vlasov, nechtov, pokožky
  • normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

Gumové medvedíky obohatené o biotín s príchuťou melónu


Biotín
Prispieva k:

  • normálnemu energetickému metabolizmu
  • normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy
  • udržaniu normálneho stavu vlasov, slizníc a pokožky

Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: Zinok: 1 kapsula, Biotín: 1 gumový medvedík
Užívanie: Zinok: Užívajte denne 1 kapsulu. Zapite dostatočným množstvom vody., Biotín: Užívajte denne 1 gumový medvedík.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: Zinok: 90 ks, Biotín: 60 ks
Kapsule: Rastlinná HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)
Forma: Gumový medvedík
Zaradenie: Vegan, Halal
Vyrobené: pre MyBears v Českej republike, pre MyBears vo Veľkej Británii
Gumové medvedíky dovezené: z Veľkej Británie

Zinok chelát (bisglycinát) 15 mg


Zloženie: ryžová múka, vegánska kapsula (HPMC), bisglycinát zinočnatý

Zložka 1 kapsula
Zinok 15 mg (150 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 90 dávok
Hmotnosť obsahu: 42,8 g


Gumové medvedíky obohatené o biotín s príchuťou melónu


Zloženie: glukózový sirup, cukor, voda, želírujúce látky (pektín), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, citrónan sodný), prírodná melónová aróma, vitamín B7 (biotín), leštiace látky (kokosový a repkový olej, karnaubský vosk), koncentrát šťavy z čiernej mrkvy

Zložka 1 gumový medvedík
Biotín 5 mg (10 000 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 60 dávok
Hmotnosť obsahu: 171 g