Zelený Mix 450 mg BIO - 60 kapsúl

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(5)Počet hviezdičiek je 5 z 5
-5% BIO / VEGAN
Štandardná cena 14,50 €. Ušetríte 5% (0,75 €) 13,75 €
Skladem
ks

Cítite sa unavení a bez energie? Vyskúšajte našu BIO vegánsku zmes - MyBears Zelený Mix 450 mg BIO. Spirulina, chlorella, zelený jačmeň a moringa v jednom. Zmeňte svoj životný štýl s touto prírodnou detoxikáciou a obnovte svoju vitalitu a energiu. viac

Zelený Mix 450 mg BIO


Vitajte vo svete prírodnej vitality a zdravia s MyBears Zeleným Mixom BIO! Naše vegánske kapsule obsahujú kombináciu 4 vynikajúcich superpotravín v BIO kvalite - spirulinu, chlorellu, zelený jačmeň a moringu, ktoré poskytujú telu bohatý zdroj dôležitých živín na podporu celkového zdravia a vitality.

Spirulina je modrozelená riasa, ktorá patrí medzi najstaršie živé organizmy na Zemi. Obsahuje širokú škálu živín, vrátane bielkovín, vitamínov, minerálov a antioxidantov. Je známa svojou schopnosťou podporovať imunitný systém, zlepšovať energiu a odstraňovať toxíny z tela.

Chlorella je sladkovodná zelená riasa, ktorá je bohatá na chlorofyl, bielkoviny, vitamíny a minerály. Má vysoký obsah vlákniny, čo ju robí účinným prostriedkom na detoxikáciu organizmu a podporu trávenia. Chlorella taktiež pôsobí ako prírodný detoxikant a pomáhá odstraňovať ťažké kovy a iné škodliviny z tela.

Zelený jačmeň je mladá tráva jačmeňa, ktorá je bohatá na vitamíny, minerály a chlorofyl. Je známy svojou schopnosťou podporovať trávenie, zlepšovať vstrebávanie živín a posilňovať imunitný systém. Zelený jačmeň tiež obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným radikálom a chránia bunky pred poškodením.

Moringa je strom, ktorý je známy pre svoje vynikajúce nutričné vlastnosti. Je bohatý na vitamíny, minerály, bielkoviny a antioxidanty. Moringa podporuje imunitný systém, zlepšuje energiu a vitalitu a prispieva k celkovému zdraviu.

MyBears Zelený Mix je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú prírodný spôsob, ako posilniť svoje zdravie a zvýšiť energiu. Naše vegánske kapsule sú vyrobené z kvalitných BIO surovín, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a bezpečné pre telo.

Pridejte náš doplnok Zelený Mix do svojho každodenného jedálnička a zažite prílev vitality a zlepšenie celkového zdravia. Podporte svoj imunitný systém, získavejte energiu z prírody každý deň. S MyBears Zeleným Mixom BIO máte istotu, že poskytujete svojmu telu to najlepšie, čo mu môžete dopriať. Vydejte se na cestu k zdravému a vitálnému životu s MyBears!

❌ Produkt neobsahuje žiadne ďalšie spojivá, stabilizátory, zahusťovadlá a ďalšie balastné látky.
✅ Obsahuje iba čisté a kvalitné zložky.


Spirulina
sladkovodná riasa, prírodný antioxidant
Prispieva k:

  • obranyschopnosti organizmu
  • kontrole telesnej hmotnosti
  • normálnej hladine cukru v krvi

Chlorella
Prispieva k:

  • podpore imunitného systému
  • normálnej funkcii čverného traktu, mikrobiálnej rovnováhe, prečisteniu
  • normálnej činnosti srdca a ciev
  • normálnej funkcii pečene a tráveniu

Zelený ječmen
prírodný antioxidant
Prispieva k:

  • celkovému povzbudeniu organizmu vďaka obsahu vitamínov a minerálnych doplnkov z prírodného zdroja
  • normálnej funkcii pečene a žlčníka

Moringa
Prispieva k:

  • normálnej hladine glukózy v krvi

Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 2-3 kapsule
Užívanie: Užívajte denne 2-3 kapsule. Zapite dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 60 ks
Kapsule: Rastlinná HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)
Zaradenie: BIO, Vegan
Vyrobené: pre MyBears v Českej republike

Zelený Mix 450 mg BIO


Zloženie: Zelený Mix 450 mg (Spirulina BIO prášok 25 %, Chlorella BIO prášok 25 %, Zelený jačmeň BIO prášok 25 %, Moringa BIO prášok 25 %), vegánska kapsula (HPMC)

Zložka 1 kapsula 2 kapsule 3 kapsule
Spirulina 112,5 mg *
225 mg * 337,5 mg *
Chlorella 112,5 mg * 225 mg * 337,5 mg *
Zelený jačmeň 112,5 mg * 225 mg * 337,5 mg *
Moringa 112,5 mg * 225 mg * 337,5 mg *

RHP - Referenčná hodnota príjmu, * - RHP nie je stanovená
Balenie obsahuje: 20-30 dávok
Hmotnosť obsahu: 32,5 g