Zinok chelát 15 mg (bisglycinát) - 90 kapsúl

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(6)Počet hviezdičiek je 5 z 5
VEGAN
11,15 €
Skladem
ks

Pociťujete únavu, lámu sa Vám nechty, trpíte vypadávaním vlasov, bývate často chorí alebo hľadáte podporu plodnosti? Zaistite si kľúčový minerál pre svoje zdravie s naším vegánskym doplnkom stravy - MyBears Zinok chelát 15 mg (bisglycinát). Kvalitná forma zinku na optimálne vstrebávanie. Zaistite svojmu telu potrebnú revitalizáciu. viac

Zinok chelát (bisglycinát) 15 mg


MyBears Zinok je vegánsky doplnok stravy, ktorý obsahuje kvalitnú a veľmi dobre vstrebateľnú formu zinku - bisglycinát zinočnatý vo forme vegánskej kapsule.

Zinok je esenciálnym minerálom, ktorý má kľúčovú úlohu v mnohých dôležitých procesoch v tele. Jeho nevyhnutnosť sa prejavuje na mnohých úrovniach zdravia. Jednou z hlavných funkcií zinku je udržiavanie normálneho stavu vlasov, nechtov a pokožky. Ak ste niekedy zažili lámavé nechty alebo problematickú pleť, môže to byť znamenie nedostatku tohto dôležitého minerálu. Náš zinok prispeje k udržaniu žiarivých vlasov, pevných nechtov a zdravej pokožky.

Ďalšia kľúčová funkcia zinku je u mužov, kde prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu. Testosterón je hormón zodpovedný za mnoho aspektov mužského zdravia, vrátane udržania svalovej hmoty, energie a vitality. Zinok pomáha mužom udržať túto dôležitú hladinu a poskytuje im podporu pre zdravý a aktívní životný štýl.

Zinok má tiež vplyv na funkciu imunitného systému. Správna hladina zinku je kľúčová pre posilnenie imunity a obranyschopnosti tela proti infekciám a chorobám. Zinok podporuje imunitný systém a pomáhá zostať zdravý aj v obdobiach, keď je telo vystavené vonkajším vplyvom a stresu.

Pre ženy je zinok taktiež dôležitým minerálom pre reprodukčné zdravie. Pomáhá udržať normálnu funkciu reprodukčného systému a prispieva k plodnosti.

MyBears Zinok je vyrobený z kvalitnej a veľmi dobre vstrebateľnej formy zinku - bisglycinát zinočnatý. Vďaka tomu je šetrný k tráviacemu systému a vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú prírodný a účinný spôsob, ako podporiť svoje zdravie. S naším zinkom môžete mať istotu, že dáváte svojmu telu to najlepšie a pomáhate mu zostať v dobrej kondícii. Navyše vegánska kapsule je vhodná pre každého nielen vegánov.

Získajte potrebnú dávku zinku s MyBears a dajte svojmu zdraviu nový rozmer!

❌ Produkt neobsahuje žiadne ďalšie spojivá, stabilizátory, zahusťovadlá a ďalšie balastné látky.  
✅ Obsahuje iba čisté a kvalitné zložky.


Zinok
Prispieva k:

  • normálnej plodnosti, reprodukcii a udržaniu hladiny testosterónu v krvi
  • udržaniu normálneho stavu vlasov, nechtov, pokožky
  • normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
Parametre
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula
Užívanie: Užívajte denne 1 kapsulu. Zapite dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie prípravku určené pre dospelých.
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 až 25°C.
Veľkosť balenia: 90 ks
Kapsule: Rastlinná HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)
Zaradenie: Vegan
Vyrobené: pre MyBears v Českej republike

Zinok chelát (bisglycinát) 15 mg


Zloženie: ryžová múka, vegánska kapsula (HPMC), bisglycinát zinočnatý

Zložka 1 kapsula
Zinok 15 mg (150 % RHP)

RHP - Referenčná hodnota príjmu
Balenie obsahuje: 90 dávok
Hmotnosť obsahu: 42,8 g